| LCD a întrebat:

Pro si contra - sarut la prima intalnire happy

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Depindewhistling.

| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde...nu sunt nici pro dar nici contra...as fi contra intr-un fel pentru ca la prima intalnire ar fi putin cam devreme, mai intai sa vorbeasca, sa se cunoasca mai bine, un pupic pe obraz sau o imbratisare cred ca ar fi de ajuns, un sarut e cam intim cel putin pentru mine, asadar nu chiar din prima, dar nu e nimic rau daca te saruti de la prima intalnire, fiecare face ce vrea si cum simte...rau nu ar avea de ce sa fie, daca cei 2 se plac, sa simt atrasi unul fata de celalalt...asadar,nici pro dar nici contra, depinde de situatie, de partener, de cum decurge situatie, eu cel putin nu m-am sarutat de la prima intalnire, dar nici nu e rau daca s-ar fi intamplathee hee, un sarut nu e mare lucru, doar ca eu fiind o fata mai emotiva, mai sensibila, uneori timida(doar uneori), prefer ca la prima intalnire sa nu fie ceva mai mult de un pupic, dar na...fiecare e liber sa faca ce vrea, daca e doar un sarut e ok, numai sa nu se ajunga mai departe...happy

| Victoria a răspuns:

Eu, personal, sunt contra, deoarece consider ca mai intai doi oameni trebuie sa se cunoasca bine, pentru ca nu ai de unde sa stii ca dupa o sa te mai caute.

| xibalba a răspuns:

Contra. La prima intalnire abia apuci sa cunosti persoana 5%.

| dragutza a răspuns:

Pai cam contra, nu il cunosc asa de bine!love struck poate nu merita si mai tarziu poti regreta!love struck

| viatadecacatt a răspuns:

Proooo happy

| Kitty a răspuns:

Depinde si de persoana acum... dar cred ca sunt contra...pentru ca eu am nevoie de mai multa cunoastere big grin

| Orannginna a răspuns:

Contra big grin. Intai se ne cunoastem un pic... doar un pic laughing

| mcrenma a răspuns:

Depinde cat de bine te cunosti cu tipul/tipa. big grin De obicei sunt pro happy

| LCD explică:

Spune-ti si de ce tongue

| Viuvi a răspuns:

Contra - nu poti stiic e fel de om este!
Pro - daca il cunosti de mai demult, ai incredere in el si stii ce vrei in continuare!

| nathalie a răspuns:

Contrahappy

| sy46 a răspuns:

Pro daca simt o atractie mare pentru el; de ce nu? Contra, daca simti ca va fi o legatura mai stransa intre voi, nu atat fizica cat si psihica; atunci ar trebui sa te atraga mai mult prin felul cum vorbeste, cum se comporta, etc, si atunci momentul cel mai bun pentru sarut este la cateva intalniri dupa prima

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Contra...nu-l cunosty asa de bine...big grin

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Deci.....pro daca il cunosc de mai mult timp si vrem sa fim impreuna si ne intalnim pentru prima data ca iubiti.Si contra daca este pentru prima data cand il vad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra! Si daca l-as cunoaste si daca nu de ce sa ne grabim? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

| bibix a răspuns:

Pro-daca iti place..nu rata ocaziawinking

| garga a răspuns:

Buna! pai sincer eu tot timpu d la prima intalnire deja...nu pot sa ma abtin...sunt de parerea ca un sarut. e o apropiere...si totul vine pe parcurs...curge lin s frumos.batting eyelashes

| garga a răspuns:

Buna! eu nu ma pot abtine la prima intalnire... s trec la fapte...sunt d parerea ca sarutul e o apropiere.ati treqt de faza "timida"...si apoi decurg lucrurile de la sine.batting eyelashes