| DanyN98 a întrebat:

Probabil nu-i categoria buna,dar am nevoie rapid de ajutor. Deci am reformatat telefonul,inainte de asta am salvat totul pe card,l-am scos,am reformatat,am terminat,bag cardul,imi apar doar pozele si muzica,jocurile si alte aplicatii nu. Cand dau la stocare imi arata ca memoria cardului extern este ocupata,fix atata cat avea acele aplicatii, dar nu pot sa dau de ele. sfaturi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acele aplicatii erau in memoria interna, a telefonului, nu pe card. Le poti pune pe card doar daca ai telefonul rootat.

| DanyN98 explică (pentru darrio2007):

Telefonul este rootat, si nu erau in memoria interna pentru ca am doar 2 gb laughing cardul este de 16, iar aplicatiile in total aveau vreo 7, 6 gb

| darrio2007 a răspuns (pentru DanyN98):

Riscul telefoanelor rootate. Ce sa-i faci!

| DanyN98 explică (pentru darrio2007):

Intr-adevar,exista riscuri atunci cand il rootezi, dar asta nu este unul dintre ele. L-am mai reformatat inainte, fiind tot rootat, si nu am avut nici o problema.Acum insa.