| Jimiy a întrebat:

Problema la contul FB!

contul meu da automat follow la turci, arabi, chinezi etc...

m-am saturat sa tot dau unfollow la mii de straini de un an incoace!
Am schimbat de vreo 3 ori parola
am sters toate aplicatiile ce erau logate pe Facebook tot degeaba, aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| Anonimmmm123123 a răspuns:

Daca te-ai conectat vreodata cu pc-ul pe Facebook, e posibil, ca in pc si chiar si in telefon sa ai un virus, care are acces la contul tau, el fiind programat, da follow la multe persoane, probabil de natia celui care te-a virusat. Daca te-ai conectat pe pc cu Facebook-ul tau, instaleaza programul Hitman Pro, e usor de instalat si iti detecteaza absolut TOTI virusii din pc si ii sterg cu grija! Daca tot nu merge, si treaba nu e de la pc, da-i un restart din fabrica la telefon, alte metode nu sunt! Zi buna!