| curiozitatea a întrebat:

Problema mea este cu Facebook-ul! Ma dispera dau click pe o persoana si nu pot sa ii vad pozele ca se blocheaza scrie "fotografii de profil si gata". nu mai face nimic.Nu am probleme in rest deloc cu netul nici cu calculatorul.am cablu din acela care mareste viteza de gandire sau cum e...mrg.care e faza cu facebook-ul? ce sa fac? DAU FUNDAAAAAAA!

1 răspuns:
| SummertimeSadness a răspuns:

Tre sal bagi ca prieten ca sai poti vedea pozele la unele persoane (casunta adauga prieten")