| Mitzuk a întrebat:

Probleme cu Yahoo Messenger.cand dadeam sa intru pe mess nu imi mai arata capul ala galben cu Y si mi se bloca mereu mess-ul.L-am dezinstalat si l-am instalat din nou, si imi arata la instalare ca se incarca acolo si mai sunt 2 liniute pana sa se incarce de tot dar se blocheaza dar in schimb imi arata imaginile alea care apar ele cand se instaleaza mess-ul si nu pot sa-l inchid.Am dat restart L-am dezinstalat din nou si am mai incercat o data sa il instalez si tot asa imi apare.va rog sa ma ajutati.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| pinkymouse09 a răspuns:

Dai la start, control panel, si uninstall programsbatting eyelashes ia mess.u. apoi baga.l iar laughing vezi poate ai virusi worried daca mai vezi ceva pe acolo care nu iti trebuie sau gen : cand masina mea am instalat asta? il dezinstalezi big grinwinking fundita?; x

| Mitzuk explică (pentru pinkymouse09):

Am desinstalat de acolo din start coltrol panel si asa mai departe si dupa ce il downloadez la fel imi face

1 răspuns: