mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Produsele de la Farmasi sunt bune?love struckA incercat cineva?big grin Cum vi se par?big grin

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Eu am incercat ojele, lotiunile de corp si cateva geluri de dus... mie una imi placbig grinincearca si tu sa te convingibig grinkiss

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa explică:

Eu am cumparat un rimel de la Farmaci si vroiam sa stiu daca e bunbig grin

| Zâmbărici a răspuns:

Da eu am incercat lotiunile de corp si sunt f multumita de ele.Eu zic ca sunt bune happyIncearcahappy

bye

| Zâmbărici a răspuns:

Da de obicei sunt bune produsele happyIncearca sa vezi iar daca iti plac happy:*

byee

| iri a răspuns:

Eu am cateva oje de la farmasi si sunt ok. happy

| deea_8141 a răspuns:

Paithinking
am incercat oje...
si rujurihee hee
si pot spune ca sunt bunebig grin
adica eu una sunt multumita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un rimel de la Farmasi :X este foarte bunwinking

| nastiushka a răspuns:

Pai am incercat si cam nu prea ma aranjat nu stiutiu altii