| buburuza_7398 a întrebat:

Produsele Garnier sunt naturale? Si ma refer in special la gama de curatare si ingrijire de baza (lapte demachiant, lotiune tonica si crema hidratanta). Am 16 ani... le pot folosi? Sau este ca si in cazul gamei de la Elmiplant care este recomandata persoanelor peste 25 de ani?

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu am idee cat d naturale sunt produsele d la garnier, insa eu folosesc toata gama garnier pure(crema pentru curatarea fetei, lotiune tonica, crema hidratanta, gel pentru uscarea cosurilor)d vreo 2 ani si ceva.sunt f multumita d ea, deoarece chiar da rezultate.asa ca da...il poti folosi si la 16 ani.
cat despre produsele d la elmiplant care sunt recomandate prs peste 25 d ani nu te le recomand.cred ca acelea sunt naturale insa tu nu ai peste 25 d ani si nu o sa faca nici un bine tenului tau.

| ancalazar a răspuns:

Elmiplant nu este recomandat cand ai peste 25 de ani... poate nuami acele produse care sunt antirid. Citeste cu atentie! Eu folosesc Elmiplant de un an si am 20 de ani si e mai mult deact ok happy. Garnier nu este natural, nimic nu este suta la suta natural daca nu ti-l faci tu singurica in casa laughing. Eu recomand Elmiplant, tu faci cum crezi big grin