| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Profa de romana ne-a spus ca anul asta se face tabara de romana in bulgaria, anul trecut ea a fost cu clasa ei si a spus ca-i bine. Deci nu-i prea scump adica poate mie asa imi pare da nu stiu 200 euro si stam de pe 18 iunie pina pe 28 ca pe 29 venim inapoi happy a ramas numai sa conving mama dar cum s-o fac asa ca sa o conving? sa-mi dea voie ca prietenele mele tot merg.

2 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Mi se pare extremn de mult ca si pret. straight face O saptamana 200 de euro? Si tin sa iti zic ca in Bulgaria nu sunt conditii deloc frumoase. Doar ca profii zic mereu ca sa aiba pe cine duce. Dar ma rog. Spune-i si tu ceva acolo. Ca iti doresti sa mergi, ca iti place romana si asa mai departe. Doar ca nu stiu daca o sa accepte. Totusi, am fost la mare, in bulgaria cu cineva, si in sezonul turistic pe 2 saptamani am platis 150 de euro. Deci`. Nu stiu ce sa-ti zic. Zii sa te lase sa incerci, si apoi daca e fain, mai mergi, daca nu, asta este. Doar ca dupa mine sunt niste bani aruncati aiurea.

| Your0sweet3dream01 explică:

Mda...la noi merg multi dintre baieti lor leau placut conditiile adica mincare de 4 ori desert cit vrei da ei sunt mincaciosi si le convine, da noi fetele tot credem ca-i cam scump da ce sa-i faci happy oricum nu o sa facem prea multa romana doar 2 ore pe zi tongue da noi ne-am deprins deja cu asta happy clasa profei de romana e de aia cu bani si lor clar ca le convine.