| BillK1 a întrebat:

Pt. a lăsa comm`uri colorate folosesc hi5 Let me Write [ http://letmewrite.hi5profilegenerator.com/ ] scriu și îmi setez tot iar când copiez codul și îl postez la poza nu merge apare normal
Îmi explicați va rog ca trebuie sa fac sa meargă :((
Si alte fete tot programu` asta îl folosesc și la ele merg la mine de ce nu merge?

1 răspuns:
| TititiAlle a răspuns:

Intra pe welcomehaipa.ro big grin apoi dai in dreapta putin mai jos la "Unelte de scris pentru hi5" si ti se explica totul. big grin