| JadeT a întrebat:

Pt.Baieti.voua ce va atrage cel mai mult la o fata. ce fel v-ar palcea sa se comporte.si ce fel va place...de alea care se machaiza sau mai simple... ce fel de fe te le plac in general la baieti.

Răspuns Câştigător
| elmo2011 a răspuns:

-Sa fie feminina
-Sa fie vesela
-Sa fie misterioasa
-Sa ne ridice provocari
-Sa fie inteligenta

2 răspunsuri:
| dusadarius a răspuns:

Ne plac fetele dragute care se comporta frumos si ele cu noi nu conteaza cea ce e la exterior ci ce e in interior!

| Deadpool a răspuns:

Mie imi plac si machiate si nemachiate, in general imi plac fetele dragute, frumoase si sincere!