| *Baby* a întrebat:

(Pt fani Justin Bieber)!love struck! Deci...cine stie cand Justin Bieber va veni in Romania, ...mai precis poate in Bucuresti?, si daca stiti cumva, puteti sa`mi spuneti si cam cat ar costa un bilet? mersi mult!:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un interviu a spus ca nu poate ajunge in romania (cel putin anul asta)dar va incerca anul viitor. sum o mare fana de a lui, il ador si chiar as vrea sa vina insa nu prea cred.

8 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu sunt fan, dar iti spun ca nu va veni, adica Justin in RO nu are cum, probabil ca nici nu a auzit de tara asta. Dar sa stii ca iti poti face cont pe twitter si sa ii trimiti mesaje acolo, nu o sa-ti raspunda, dar macar poti comunica cu el adica sa-ti vada mesajele si nu spun bazaconii pentru ca au am cont pe twitter si am foarte multe vedete si sunt chiar ele, iar printre se numara si Justin.

| Mada a răspuns:

Ha? laughing)
Dar ce zic eu... e bine sa mai si visezi laughing.

| Bloo2 a răspuns:

O sa vina cand o zbura porcu' cu parasuta laughing

| Viviluka a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu si numai faceti misto de el ca viati dori voi sa ajungeti ca el

| Aia cu cap mare a răspuns:

De ziua ta vine Sigur! nu-ti trebuie bilet ca o sa cante numa pentru tine...laughing

| deyotsa a răspuns:

A zis ca poate vine anul asta. in decursul vacantei de Var (la noi.) Km pe atunci daca reuseste. Si. am auzit ca dc vine vine la Sibiu.thinking Un bilet ii in jur de. 2 mil 2. 500. ii scump dar eu ma duc.:*. Sunt o fana Mega Fanawinking
Sper ca primesc funditabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...multumesc pentru raspunsurilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea enorm sa vina dar slabe sanse! in putine tari a ajuns din toata lumea! nu o merge sa zicem in Anglia(nu stiu daca a mers) si o veni in romania! ce gluma!