| anonim_4396 a întrebat:

Pt fete. Spuneti-mi si mie cam cat timp trebuie sa stau in cada cat timp fac baie daca sunt pe stop? cam cat timp ar trebuie sa stau in cada sa ma spal?

Răspuns Câştigător
| anamynasia a răspuns:

Pai nu prea e indicat sa faci baie in acele zile, ci sa faci un dushappybig grin u n dus ar dura vreo 10 minute sper ca te-am ajutat big grinhappy

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cat stai si atunci cand nu esti pe stop, este perfect normal sa faci baie in cada cand esti pe stop, este chiar recomandat daca ai facut inca cunostinta cu durerile menstruale.

| Analy a răspuns:

Iubita am vazut ca pui foarte multe intrebari despre ciclu.Este acelasi lucru ca si cand nu esti doar ca trebuie sa porti un tampon.Stai cat vrei, dar o sa iti curga mai mult.Mai bine fa-i un dus.

| EvelynAnLavey a răspuns:

De obicei atunci cand intrii in apa nu iti curge...dar eventual fa-ti un dus

| olesik a răspuns:

Stai cit doresti asta nu-i nici o problema, cit esti in cada nu curge nimica

| drakdivin a răspuns:

laughing Funny. sa intrebi alte fete asa ceva. Depinde de fata, pe unele nu le afecteaza apa cat timp sunt la ciclu dar in acelasi timp am amice carora le curge mai rau daca stau mult in apa deci evita aceea perioada foarte scurte baile si preferabil dusuri.winking Las la aprecierea ta