| roby155 a întrebat:

Pt. jucatorii de AQW ( acum.com ) eu as dori sa imi fac upgrade pe cont dar vreau sa devin un Guardian Class, asta inseamna sa fac upgrade pe Adventure Quest ( battleon.com ) si sa verific pe AQW, intrebarea este : Pentru a avea Guardian Class trebuie sa fiu membru sau nu? Armura costa aur sau Adventure Coins?

44 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Ca sa deblocezi magazinul unde cumperi guardian class trebuie sa faci verificarea de guardian de pe acum sh sa o equipezi nu trebuie sa fi membru pe acum worlds sh costa 5. 000 monede de aur

| ConstiintaTa a răspuns:

Trebuie sa fii upgradat si gold

| patriciaxd a răspuns:

Armura costa Adventure Coins. Alceva nu mai stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa dor 500 de gold nu ac si a aparut si una noua doar trebuie sa te upgradez la aqw nu trebuie si la celelate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fii member la aqw dar la acum da si armura costa aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un bou handicapsat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei guardian nu trebuie sa fii membru. Dar trebuie sa fii guardian la adventurequestworlds.Si nu este cu AC. E cu gold.Si eu sunt kanor500!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei guardian nu trebuie sa fii membru.Dar trebuie sa fii guardian la adventurequestworlds.Si nu este cu AC.E cu gold.Si eu sunt kanor500!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aur lol esti cam newb eu sunt deja member dar inti trebuie verf platita cu cardul da mpa oficial site duhhh ce newb sunt astia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este nevoie de aur si pe acum de memeber dar eu zic sa nu dai banii aiurea pe un simplu joc pana la urma se duce si upgrade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca sa ei armura nu trebuie sa fii upgrade... si armura costa aur 10. 000 de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fii membru.Armura costa aur vreo 5. 000.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Membru, aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guardian nu trebuie sa fi abgradat.trebuie warior rank10 si healer rank10 dac le ai te duci la artix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa fii membru si costa in adventure coins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmmmmmmmmm in aqw aq.com armura nu e upgrade si nici no cumperi cu coins dar cred ca trebuie sa fii ugrade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnj ce costa dar baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adventure coins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac guardian stii un hack sa te faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://aqwwiki.wikidot.com/guardian-class nu tr sa fii ubgratat pe aqw doar pe battleon si sa fii verificat clasa nu costa acs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te fraieri sunteti, nu trebuie sa fii membru la aqw trebuie sa fii verificat la aqw cu cont guardian adica trebuie sa ai ubgrade la battleon.com apoi dai veriffy guardian scrii contul parola de la contul aqw si contul guardian si gata magazinul va fi unlocat si vei putea sal cumperi

o si eu am dragonlord class nu am guardian class :-( iti urez norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Guardian nu trebuie sa fii abgradat.trebuie warior rank10 si healer rank10 dac le ai te duci la artix" alacare a zis asta e fraier cu clasele astea doua faci paladin class de membri aqw ce noob e asta care a zis asta
voi noobilor nu mai vorbiti daca nu ati auzit de aqwiki.wikidot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 5. 000 aur si trebuie sa fii upgrade la AdventureQuest nu la AdventureQuest Worlds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma fac membru la aqw?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu costa nimic doar bani din aqw