| Elly_8212 a întrebat:

Puna TPU! pot sa`mi instalez microsoft power point 2007 daca eu am microsoft office 2003? daca da, cum? straight face ( scuze categoria) laughing

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti! Il descarci si il instalezi ->exact cum ai zis tu! Cred ca intrebarea era ->de unde il descarc? http://download.kappa.ro/action__file/id__5966 dupa ce il descarci ->dublu click pe iconita si urmeaza pasii de instalare! Bafta!

| Tipa5 a răspuns (pentru neluL):

Merge si cu Microsoft office 2010?

| neluL a răspuns (pentru Tipa5):

Ce sa mearga? power point? NU! Daca ai Office 2010 ai si power point in pach.