| No a întrebat:

Pur si simplu nu inteleg. De ce atunci cand trebuie sa demonstrez ceva ( cum ar fi : Am invatat mult de tot si dau test. Dar cand primesc rezultatul iau 4 straight face ) nu reusesc? >- funda + vot

Răspuns Câştigător
| fsorin96 a răspuns:

Ioana,iti recomand o pastila "pentru memorie" si de asemenea dupa ce ai invatat lectia cred ca ar fi bine sa o scrii pe o foaie cu caietul inchis

1 răspuns:
| EojiKumnE a răspuns:

nu te duke capu laughinglaughinglaughing ff simplu laughinglaughinglaughing ya si uh un memo plus big grin