| anonim_4396 a întrebat:

Pur si simplu nu ma plac fetele pentru ca sunt scund.Am 1.46 la 14 ani si nu stiu daca mai cresc.Ma puteți ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Mariacccc a răspuns:

Stai liniștit, mai crești mult și bine, și eu când am fost in școala generală aveam colegi mult mai scunzi decât mine, chiar făceam mișto de ei, acum un am când ne am întâlnit iar, erau cu mult mai înalți decât mine, eu având aproape 1 m 60, deci stai liniștit, pana la vârsta de 17-18-19 ani tot cresti... sau chiar și mai mult. Încearcă sa faci ci activități sportive dacă tot vrei sa fii mai înalt, ceva volei, handball, basket, ajuta foarte mult la creștere.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai crești clar

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sunt și fete scunde.