| AlecsandraAle a întrebat:

Puteți trage un pic cu ochiul peste povestioara mea : http://www.wattpad.com/story/9040302-diana-zayn-malik :o3? Și puteti lăsa și o părere?;))

1 răspuns:
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Ai grija!laughing De ce? Fi atenta sunt mici greseli. Dar este draguta, chiar vreau sa stiu continuarea. Pot sa iti recomand o carte? Se numeste: Panza de paiajen de Cella Serghi, daca o citesti ai sa intelegi de ce ti-am recomandat aceasta carte. Bafta in continuarea! Seara buna! happy