| FrozenRose_7553 a întrebat:

Puteti sa imi dati cateva idei pe care sa le scriu intr-un eseu care porneste de la "Traieste clipa"?happyVa rogbig grin.NU vreau sa imi scrieti eseul... vreau doar o idee

2 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Te gandesti ca ai parte de un moment in viata ta pe care nu o sal mai prinzi vreodata

| Gya_8215 a răspuns:

Da un exemplu din propria ta experienta. Sunt sigura ca ai ceva interesant.si cu toate acestea vei fi si originala si ca nu a mai copiat nimeni de pe internet.