| alex100 a întrebat:

Puteti sa imi dati cateva sfaturi cum as putea sa impresionez o fata?//
as dori exemple complete

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Daca ai fi natural cu ea ar fi mai mult ca perfect, crede`ma!batting eyelashes
dar nu ezita sa-i vorbesti frumos ori de cate ori o vezi sa o saluti, daca vezi ca nu e grabita intreab`o ce face si chesti de asteabatting eyelashes glumeste cu ea, invit`o in oras, daruieste`i o floare fara un motiv intemeiat, dar nu in fata amicilor ei sau ai tai pentru ca poate s`ar simtii prost happy vorbeste cu ea despre moda sau stiu eu ce subiecte aveti voi in comun. daca reusesti sa faci ceva mai impresionat si sa ii dovedesti ac esti o fire romantica atunci nu mai avem de dat sfaturi laughing te descurci si singur dupa ce ``magia`` e gata smug

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Depinde de cati ani ai. o fata poate fi impresionata prin vorbe dragute. pe mine nu ma impresioneaza baietii care se dau mari sh injura de zor, dar acum nu poti sa stii cei place ei. sh alta chestie gaseste un moment in care poti sai arati ca te pricepi la un lucru foarte bine, ceva de mana, dar fara sa te dai mare. las-o pe ea sa obserbe ca faci acel lucru cu indemanare.winking

| DeyCj a răspuns:

Păi du-i o floare şi scoate-o în oraş într-un loc special, la o cină romantică invit-o la un eveniment deosebit, etc.Succes

| alex100 explică:

O cunosc destul de bine, la scoala sta in banca din fata mea si vorbesc des cu ea dar nu cred ca ma ia in serios
Cred ca face asta doar pentru ca sunt mai scund de inaltime