| Amy_3937 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste seriale pentru tineri in afara de lost, dexter, haus, the vampire diares, in jungla orasuli, pretty little liars, mesaje de dincolo, neveste disperate. multumesc:*

4 răspunsuri:
| Sara_6623 a răspuns:

Twilight Saga Amurg
Twilight New Moon
Twilight Eclipse
Twilight Breaking Dawn ( Trailerul ca filmul apare in Noiembrie)
Harry Poter (Toate partile)
The Lord of Rings

| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

Eu iti recomand Twilight.este super tare... sper sa te uiti love strucklove struck

| Amy_3937 explică:

Seriale oameni buni!

| anais18anais a răspuns:

One Tree Hill, The O.C., Friends, 90210, Gossip Girl, True Blood