| Smetty a întrebat:

Puteti sa-mi da-ti niste idei canceroase de cadouri pentru ziua de nastere a unui prieten?

1 răspuns:
| Tess a răspuns:

Smetty, ce vrei să spui cu "canceroase"? Chiar nu mă pricep ce taste ai apăsat. În orice caz, îmi închipui că ai vrut să spui ceva legat de "originale" poate? Cadourile se fac ținând cont de gusturile sărbătoritului. La un băiat ar merge super un tricou cu imagini amuzante de ex. Dar citește mai mult aici, sigur vei găsi o idee: https://eumerit.blogspot.co.uk/2013/02/cadouri-pentru-barbati.html