| alexutza4youaly a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti la cat ajunge un bilet la concertul HANNAH MONTANA?

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da ce nu ai idu ei sa o intrebi rolling on the floor laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Miley Cyrus nu mai tine concerte Hannah Montana.Acuma este in turneul mondial "Wonder World Tour" care este matur si super belea. Daca vrei sa o vezi du-te in decembrie la Londrawinking Un bilet (nu stiu ce rand) este de la $40 la $80.

| Pho3nix a răspuns:

Intreab-o pe ea.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Iar hannah montanarolling eyeslaughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

In primul rand, pe gagica aia o "cheama" Miley Cirus.Hanna Montana este numele unui personaj dintr-un film cu acelasi titlu.

| Arii :x a răspuns:

Din cate stiu nu exista concerte Hannah Montana doar Miley Cyrus.Si,din nou, din cate stiu acestea nu se dau in romania.Deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu no cunosc pe Hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 900. 000. 000. 000. 000. 000. 000. 000

| alexutza4youaly explică:

Da iar hannah montana si da concerte hannah montana exista si sunt mai multe decat concerte miley si hannah montana nu este doar un personaj

| Denisa_1192 a răspuns:

Un bilet (loc in fata)ajunge la circa 400-500 lei.