| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste carti interesante care merita citite?batting eyelashes (sa fie cu adolescenti)

multumesc happy

5 răspunsuri:
| mirumiru366 a răspuns:

The vampire diaries, twilight, prilegiul. fantomele stiu tot.

| AnaMariaG a răspuns:

Iubitul Virtual(Kate Brian); Clubul V(Kate Brian); Suferintele tanarului Werther(nu imi mai aduc aminte numele aurorului); De veghe in lanul de secara(Sellinger parca); Romanul adolescentului miop(Eliade); Harry Potter (J K Rowling).

| andreea9715 a răspuns:

Twilight sau Maini inzestrate(aceasta este bobliografia unui om, deci si adolescenta), merita citite mai ales Maini inzestrate, eu am terminat-o in 3 zile.

| andreea9715 a răspuns:

Funda?

| dariarusu001 a răspuns:

Sunt foarte multe romane, pe la librarii de ce nu te duci sa-ti procuri un roman si sa-l citesti.Ti-as propune romanul,, Flori de toamna" dar scriitorul nu stiu cine-i ca de mult l-am citit!