| IovanutAlin a întrebat:

RAPID FUNDA DACA imi ziceti un metin care va da level maxim din prima

Răspuns Câştigător
| V0ltaJ a răspuns:

Incearca Hammer mt2 iti da 93 dar faci 127 la un npc da P arme epice si armuri(nu sunt pe alte private)bonusuri bunicele dar sv e de PVP iti mai da si 1kkkk dar nu ai sai fol nici odata pentru ca itm sunt ieftine. sv e pe IP.

PS:intra si u pe profilu si rasp te rog la intrebarea cu Samsung galaxy 550 daca rasp bine iti dau funda si vot! Ms!