| Robii a întrebat:

Rapidd...In 30 de minute trebuie sa ii zic unde-i fete pe mess ca imi place de ea.Cu ce incep ce ii >>zic?Si daca zice da.ma intalnesc cu ea la scoala. ce >>facc?ce ii >>ziccum procedez?

Răspuns Câştigător
| dumitruanca17 a răspuns:

Pai pe mess :
-Buna`!
As avea si eu o intrebare pentru tine iar daca raspunsul tau va fi nu te rog sa ramanem in continuare prieteni si sa nu influenteze prietenia noastra :*
Deci.sa stii ca imi e cam greu dar nu pot sa mai tin in mine lucrul asta
Vrei sa fii cu mine?
Daca spune da :
La scoala :-Va comportati normal ca sa nu`si dea seama colegii vostri ca aveti o relatie.
-si intr-o pauza vorbiti in particular sa va intalniti dupa ore undeva si o tii in brate. vorbiti si ...cand sunteti pregatiti trece si la sarut blushing :*
Funda puppy dog eyes?

10 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

Spune-i: buna. ce faci? am sa iti marturisesc ceva: tin mult la tine, mai mult decat la o prietena. etc. te descurci tu:*Succeshappy

| MiK3L a răspuns:

Si am fost in starea ta dar m-am calmat si mi-am facut curaj si i-am zis asa.

| Bumbalop a răspuns:

Draga Robii, nu este usor sa abordezi o fata.
Eu tia-as recomanda sa te informezi in privinta cu acest lucru.
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html
Citeste acest articol!
Succes la agatat!

| Dennii a răspuns:

Pai pur si simplu si eu is is situatia ta ii spui uite x de cat-va timp imi placi foarte multe etc etc...si o intrebi daca si ei ii place de tine? fundita?
pa pa bafta:d

| JulieAndreeaB a răspuns:

E cam aiurea sa ii spui astfel de chestii pe messhappy Insa procedeaza putin subtil, complimenteaz-o pentru ceva.etc.iar apoi poti sa ii "marturisesti" dragostea.insa o poti face intr-un mod mai funny^^.iar daca iesi cu ea.invit-o intr-un loc dragut. discutati despre ce vreti voi.(poti sa te favorizezi pe tine subliniind calitatile) iar in final fura-i un sarut dulcebig grin SUCCEShappy

| EdYtZuU12 a răspuns:

1:ii zici buna cf pisy
2:o intrebi da ca vre un suc sau alt ceva
3:o saruti

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mai intai o intrebi ce mai face, eventual puteti sa si dezvoltati subiectele etc. Si cand se termina cu asta poti incepe asa: "Stii...esti o fata foarte frumoasa pe care o admir si apreciez mult. Incep sa simt pentru tine ceva ce n-am mai simtit niciodata pana acum pentru o fata. Este ceva ce nu pot explica in cuvinte. Imi placi mult de tot...si mi-as dori sa fim mai mult decat prieteni. Vreau sa fi iubita mea, sa te cunosc mai bine, sa avem o relatie bazata pe incredere si respect. Esti diferita fata de celelalte fete si nu vreau sa ma joc cu tine. Vreau sa fie ceva mai serios."
Sper sa iti fie de ajutor. Eventual mai poti schimba ceva daca nu vrei sa ii zici chiar asa. Oricum bafta!

| chp a răspuns:

Da add : fantasyofmyself.
iti zic p messhappy

| MsPisic a răspuns:

Spune-i dintr-o data! Si la scoala incearca sa te porti normal, sa nu fii chiar dispebig grin.Mergi la ea, da-i un pupic pe obraz..."ce mai faci?" alea alealaughing...tongue

| Ana_2323 a răspuns:

Poi fai niste complimente gen "Esti dragutsa" si altele.
Iar daca si ei ii place d tine intalnestete cu ea la scl sau unde va intalniti si incercati sa va cunoasteti my bine si totul o sa vina d la sine.

Succes :*
big hug

Fundabatting eyelashes!