| kitty00 a întrebat:

Raspuns rapidhappy Masca cu ulei de ricin...cum se face? Nu vreau cu vitamina A si E si chatterbox.Am la dispozitie ou(mai multe),ulei de ricin, miere, zeama de lamaie laughing si nu am ulei de maslinelaughing doar ulei de floarea soarelui care nu e bun pentru par...cicabig grin

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mersi :* chiar vreau sa fac 200 de fundite happy

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai fa-ti o masca cu 2 galbenusuri de ou,miere,ulei de ricin,daca vrei poti pune si lamaie,dar nu multa pentru ca usuca parul(eu de obicei nu pun). Pentru rezultate mai bune ar trebui sa o tii mai multe ore, poti sa prinzi parul intr-un coc si sa-l invelesti cu un prosop seara, iar a doua zi sa te speli pe cap. Daca nu ai rabdare, tine masca pe par mai putin, cam in jur de 1 ora.

| kitty00 explică (pentru Bondarel99):

Am pus ulei de ricin simplulaughing adica singur...forever alone sad.e vreo problema?

| Bondarel99 a răspuns (pentru kitty00):

Nu,de fapt uleiul de ricin e baza.

| kitty00 explică (pentru Bondarel99):

Si eu care ma speriasem ca se va intampla ceva mai dubios cu parul meu.Multumesc.Primesti fundita. daca mai vrei fundite sa imi spui, am o gramada de intrebari fara raspuns si as fi dispusa sa iti dau fundita ..pe un raspuns fara inteles>big grin