| ReSuntCnv a întrebat:

Re, cu ce sa incep... Acum 5 luni am cunoscut o fata care din prima zi am aflat ca ma place happy! Dupa 2-3 zile am inceput sa stam pe insta apel video cu orele(7-8 ore)!
Dupa 2 luni, in care am vorbit in fiecare zi cu orele, stateam pana dimineata aproape, am intrebat-o daca ma place si a zis da. Acum era problema ca... am intrebare daca vrea sa fie impreuna cu mine si a zis ca nu stie ca este complicat ca si unei prietene foarte bune de a ei, ma place de ceva timp. Dupa ce am aflat rasp asta am inceput sa vb mai rar dar nu stiu de ce.Am ajuns sa nu ne mai vorbim deloc... Ok, acum cateva zile dupa 3 luni cam asa, imi da mesaj si imi spune ca ii este dor de mine si sa vorbim pe apel. Am vorbit vreo 6h si de 3-4 zile vorbim continuu si ma tot intreaba : Daca eu eram prietena mea ma mai placeai si imi tot spune ca ma placea ft mult, ca sunt frumos. etc.
Credeti ca inca ii mai place de mine? Cand stau pe apel si daca vreau sa inchid imi zice nu, ca ma bate daca inchid. Nu stiu ce sa zc. Inca o data : Credeti ca inca ma mai place?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Normal că te place, ce alte semne îți mai dorești? Reținerea ei este că prietenei ei îi place de tine și nu vrea să își trădeze prietena, dar totodată vrea să audă o confirmare de la tine cum că nu îți place de prietena ei și că nu îți dorești o relație cu ea. Deja este cazul să vorbești mai deschis cu ea despre acest subiect.

| ReSuntCnv explică (pentru IsabelaIssa):

Din pacate am avut parte doar de un sarut de la ea ca nu stiu ce naiba are...Ma sarutat de fata cu prietena ei si dupa nu prea ma mai suna... Aia e macar de un sarut am avut si eu parte, adica doua ca dupa am sarutat-o la final happy Ms de raspuns oricum.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru ReSuntCnv):

Atunci se pare că se cam da o bătălie pentru tine acolo. Să ne anunți cine câștigă "trofeul".