| dalalal a întrebat:

Recent mi-ai creat un cont de paysafecard.
Am bagat un cod gresit si mi l-au blocat.ce este de facut? aveam ceva bani in cont. S-a mai intalnit cineva cu o astfel de situatie? dau FUNDA

Vrei să dai mai multe detalii despre întrebare?
Răspunde

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil sistemul lor a detectat o o miscare ilegala si asta se intampla, ti-l blocheaza.
Acum, trebuei sa dovedesti ca tu esti titularul acelui cont, cu copie scanata de pe buletin si ce mai cer ei,
daca nu corespunde numele si nu stii nici intrebarile de verificare, nu-ti vor permite intraea in cont.
In general, dupa ce ii contactezi, ei trimit email cu instructiuni, la adresa ta de email legata de paysafe. Deci, mergi acolo si verifica!

| WaterDrop a răspuns:

Probabil sistemul lor de siguranta te-a blocat crezand ca esti altcineva care incearca sa sparga contul.Trimite`le un mail cu contul tau si ce s-a intamplat, se va rezolva problema.

| dalalal explică (pentru WaterDrop):

Le-am trimis de 15 zile si nu mi-au raspuns