| blondaa_2641 a întrebat:

Recomandati-mi si mie carti de groaza dar nu exagerat, sau cu adolescentibatting eyelashes Dau fundita love struck Merci anticipat

Răspuns Câştigător
| Alle_3959 a răspuns:

Twilight-cu vampiri. Elevul Dima clasa a 7-a(e bestiala cartea)-adolescenti. Jurnalul unui pusti(comedie)-adolescenti

2 răspunsuri:
| TudorNaruto a răspuns:

Pai de ce sa citesti, uitate vinerea pe Discovery Chanel la Povesti Strani sau aasa ceva, nu mai trebuie sa citesti asa mult

| strawberryblonde a răspuns:

Tudor ti-as zice cateva dar ma abtin ca sa nu fiu data afara sau sa imi fie inchis contul. Is faine si alea de pe discovery dar cititul iti imbunatateste vocabularul ceea ce cred cu desavarsire ca tie iti lipseste daca nu citesti, si nu ii simti lipsa pentru ca nu l-ai avut niciodata. Daca tu nu citesti macar nu raspandi si incultura ta printre altii.
Blondo ceva cu adolescenti si cu horror 2in 1 incearca capcana de sarah wray.tongue Sper sa iti placa si te astept sa imi spui ce parere ai.