| ramonatm17 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste carti bune de citit. Ceva Psihologie, Dezvoltare personala sau altele dau fundita pentru cele mai interesante.

Răspuns Câştigător
| Manfred a răspuns:

Sherlock Holmes-toate volumele. Sunt niste trucuri super in ele. Cum sa afli o gramada de chestii despre un om doar uitandu-te la el

1 răspuns:
| elly83 a răspuns:

Mai sunt si alte volume de psihologie avandu-i ca autori pe Allan Pease sau Alan Garner, sunt niste trucuri din care poti cum sa-i,, manipulezi'' pe ceilalti big grin