| Gabitzooo a întrebat:

Repede am shio eu o intrebare LA 9:30 trebuie saplec sa cpmentez un desen cu poluarea in fata clasei si a profesorilor si trebuie ss spun de ce al facut desenul la ce m-am gandit cand l-am desenat (trnbuie comntat )stiti sa fac fraze dela lungi si plictisitoare de sx": eu prinacest desen am vru sa reprezint blaneta bolnava de capriciile noastrea si cum se zbate i poluare ca pestele fara apa mari ma rog ceva de genu va rog daca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Pai daca este vorba de a face un desen despre ne/poluare ai putea sa desenezi un mediu ne/poluat.
Si cand ar trebui sa prezinti ai putea spune cam asa:
Pai cand eu am facut acest desen m-am gandit la ne poluarea mediului si la cat de bun ar fi mediul daca oamenii ar fi civilizati si ar arunca gunoiele in cosurile de gunoaie, daca sar face mai multe cosuri de gunoaie ca lumea sa nu fie nevoita sa arunce gunoaiele pe strada sau in parc...

1 răspuns:
| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Dai fundaraised eyebrows?