| anonim_4396 a întrebat:

Reusiti sa respectati un plan/program pe care vi l-ati facut sau traiti haotic?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu consider că am un program strict însă nu trăiesc nici haotic.
Dacă îmi fac un plan îl duc întotdeauna până la sfârşit.
În general îmi place să fiu o persoană organizată când vine vorba de şcoală sau alte lucruri importante.
Pa-pa.

| MegamortX a răspuns:

De fiecare dată când îmi fac un plan intervin anumite chestii şi nu îl duc la bun sfârşit.

| prizeFTW a răspuns:

Nu am un plan strict dar pot spune că am anumite evenimente în program. Şi oricum, nu am nevoie de un program să trăiesc cum trebuie. Nu consider că trăiesc haotic.

| SefuBanilor99 a răspuns:

Nu am nevoie de un progtam strict traiesc haoti frate liber funda