| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu alta intrebare laughing
Prietena mea buna, Ana, cum I-am zis In intrebarea precedent, are multe cosuri pe fata. Dar multelaughing.Si toti baietii din clasa stau dupa ea, flirteaza cu ea si asa la scoala.Iar pe facebook / mess, ei imi spun mie ca sunt cea mai frumoasa si asa, eu n-am cosuri, n-am nimic. De ce-mi spun asta daca toata ziua stau dupa Ana? O.o
Funda.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te-a lovit invidia!
Pa, pa.

| Cupcake69 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu chiar. doar ca mi se pare o porcarie, sincer. atata tot.

| Voidwithin a răspuns:

Probabil baietii o plac si pentru felul ei de a fi.

Răspuns utilizator avertizat
| pufoshenia24 a răspuns:

Pai. sunt exact la fel si o inteleg. am cosuri dar sunt... sunt super de treaba. poate tu esti putin geloasa. sau nu stiu. nu sunt in masura sa vorbesc din moment ce nu va cunosc. dar apreciaza la Ana si felul ei de a fi si frumusetea interioara. nu numai aia exterioara. ca degeaba esti frumoasa daca esti proasta. dar baietii mai se uita si dupa din astea. nestiind ce ii asteapta. papakisswinking

| Cupcake69 a răspuns (pentru pufoshenia24):

Nu. *frumusete interioara* nu prea. are note mici, si ii jigneste pe toti, ii face in toate felurile, si nu in gluma.