| CrisTinasss a întrebat:

Rihanna sau Katy Perry? Care v-a impresionat cel mai mult in anul 2010? happy

Răspuns Câştigător
| TeoDoraAa a răspuns:

Rihanna a impresionat in primul rand cu puterea cu care a trecut peste Chris Brown, dar si cu schimbarea radicala in cariera si viata ei. Din fata cuminte pe care o credeam toti s-a transformat in fata rebela care uimeste pe toata lumea. Ca sa nu mai vorbim despre schimbarile de coafura pe care si le-a facut (bruneta, roscata, satena, cu suvite sau scurt, lung, pana la gat, cret, drept, ondulat)

Katy Perry a impresionat cu nunta care a tinut o saptamana(cam asa ceva) si cu melodii mai multe precum cea cu snoop dogg sau fire work.

Prin urmare, pe mine Rihanna m-a impresionat. Ti-am spus si motivele. Dar care e parerea ta?

PS: Sa nu uitam ca cele doua sunt foarte bune prietene si sunt aproape egale in ceea ce fac: Adica muzica.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Rihanna n-are voce deloc. Katy Perry canta live bine si e si draguta rau de tot. :X

| cristianorudi7 a răspuns:

Katy perry - mai frum, mai buna decat rihanna, o depaseste la toate capitolele
funda

| Merilynne a răspuns:

Pffffff e cam greu...
Aman2 mi'au placut in 2010 dar parca aleg Rihanna

| Paty3 a răspuns:

Sincer Rihanna pentru. ca are o voce incomparabila dar si Katy Perry cu destul de multe melodii si dragute de altfel. happy

| Izzaabellaa a răspuns:

Categoric rihanna

| dj_1160 a răspuns:

Rihanna