| anonim_4396 a întrebat:

S-a inchis servarul Metin2Mage?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Robitu_1992 a răspuns:

Nu nu s-a inchis

5 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Fratilor Nu este Ilegal sa Joci Metin.Metin joci din placere. nu mai vorbiti voi degeaba cu legea voastra ca nu are nici o treaba. si stiu ca se redeschide pe 15 august happy... si Pentru duele joc dati-mi pm cand merge metinu la Yulian sau GANGSTA regat blue am universal nu ma bate nimeni de pe server.asa ca nu mai vorbiti degeaba despre sv asta ca a fost cel mai tare

| Sq_Authenthique_1997 a răspuns (pentru Daneiulian):

Nu te bate nimeni de pe server ^^? Ia mai gandeste-te pana pe 15 ca ai timp ^^

| FreePanda a răspuns:

Au interzis metin2 prin lege, cica nu necesita nici un fel de minte ca sa te joci si de aceea a devenit ilegal.

| lSummerl a răspuns (pentru FreePanda):

Toate metinurile?

| twrt a răspuns:

No interzis nimic... ce treba au astia cu jocurile...