| anonim_4396 a întrebat:

Sa fi bucatareasa sau cofetar-patiser este o meserie de care trebuie sa iti fie rusine?

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

De ce sa iti fie rusine?
Fiecare meserie are rolul ei in comunitate.happy.
Plus ca nu este o meserie cu care sa-ti fie rusine.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Norml ca nu trebuie sa iti fie rusine in slujba de bucatar se castiga destul de bine pentru ca poti face mai multe comenzi in afara de locul de munca

| ianis112 a răspuns:

Este o mandrie sa stii sa faci mancare dar nu oricine este facut pentru asta. Daca te gandesti sa te faci asa ceva iti doresc succes

| Valeris a răspuns:

E foarte frumy. :X

Funda?:X:X

| a răspuns:

Nope happy
eu totusi cred ca trebuie sa ai un dar aparte ca sa iti iasa mancarurile si prajiturile bune happy
deci eu cred ca ar trebui sa te mandresti cu faptul ca esti bucatar /cofetar-patiser
:*