| anonymous_6743 a întrebat:

Sa ma lamureasca si pe mine cineva. Tot vad, pe diferite site-uri ca nu exista programe de spart parole la yahoo messenger si ca orice program de acolo nu face altceva decat sa trimita parola ta altcuiva. Dar acela nu este tot un program de spart parole? Pentru ca cel care il foloseste va cadea in capcana si ramane fara parola. Va rog lamuriti-ma.

1 răspuns:
| irina20 a răspuns:

Da, am patit-o si eu big grin
Nu exista program de spart parole, si daca ar exista l-ai gasi greu si scump. Daca cunosti "victima" cat de cat poti sa incerci sa-i schimbi parola, incerci sa raspunzi la intrebarile alea 2, si poate le nimeresti.Bafta!