| anonim_4396 a întrebat:

Sa merg cu familia la iarba verde si la un pescuit mai departe de orasul meu sis a stam pana maine? sau sa ies cu prietenii la un gratar pe deal?straight facevoi ce ati face?hee hee

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

As merge cu familia... e foarte important.cu prietenii o sa ai timp sa mai iesi si altadata. straight face

| Silvia a răspuns:

Mergi cu cei cu care te simţi mai bine.Eu merg cu familia, deşi m-aş fii simţit foarte bine şi cu prietenii, dar le-am rezervat lor această zibig grin.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu aş merge cu prietenii. Familia şi-aşa o vezi zilnic, o zi fără ei sigur e mai bine!

| nobody_9468 a răspuns:

Cu prietenii. E altceva cand iesi cu familia, e aiurea.Cu prietenii glumesti, dansezi, poate iti mai iese cate o trasnaie din gura, faci ce vrei! Nu exista persoane care sa te supraveghezehee hee.

Bafta.

| Yana a răspuns:

Probabil cu familia. Gratarul de pe deal dureaza doar cateva ore, pe cand cel cu familia dupa cate ai spus tu dureaza mai mult.

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai cu familia eu asta as face dar daca tu ai alta parere nu te contrazic dar ar fi o idee mai buna funtitza cumva sau intrebare capcana?

| ghineanamaria a răspuns:

Eu as merge cu familia

| gabriela007 a răspuns:

Eu as merge cu familiawinking

| Gween a răspuns:

Eu. as iesi cu prieteniithinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu familia happy, ma distrez de minune cu tata.