| Minnimus a întrebat:

Sa sarut de la prima intalnire sau nu?
argumentati.:*

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Nu m-am sarutat niciodata de la prima intalnire.Nu mi se pare potrivit sa te implici fizic-orbeste, fara sa cunosti persoana.Personal,nu sunt de-acord cu aceasta practica, dar totodata tine de principiile fiecaruia.

2 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Eu una zic sa nu faci asta din prima ...Eu una daca baiatul cu care as fi pentru prima data la o intalnire si ar incerca sa ma sarute as considera ca nu e un baiat serios si ca vrea doar un fel de aventura!
Una e cand vezi ca baiatul incearca sa te cunoasca mai intai din toate pct-ele de vedere si doar apoi sa treaca la faptehee hee...

| Sweet111 a răspuns:

Eu am facut asta azi. si a fost din prima. asta pentru ca el dorea! dar il stiu demaidemult! si e ft. deschis deja stiu totul despre el!winking. nu stiu daca e ceva normal sau nu! dar am facut-o big grin