| Maria_Ana_1990_maqr a întrebat:

Sa scos si filmul "orasul de cenusa" din seria instrumente mortale, pentru ca nu il gasesc pe Google

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Mortal Instruments:City of Ashes & City of Glass nu vor mai apărea. Poti să vezi însă serialul Shadowhunters: The Mortal Instruments care e bazat pe seria de cărți The Mortal Instruments a Cassandrei Clare.

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu o sa se mai scoata nicio parte, dar au facut un serial dupa toata seria 'instrumente mortale'.

| RainbowD a răspuns:

Nu. Din pacate doar prima parte din film o poti viziona. Celelalte nu vor mai aparea. Oricum, poti citi cartile, avand in vedere ca intre carte si film este o diferenta destul de mare. Multe lucruri pe care filmul nu le poate explica le gasesti in carte mult mai detaliate.