| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun cum a inceput totul :
eram pe un id pe care nu prea stau si dadusem un mass"buna" si intra el pe mine vb noi acolo eu nu stiam cine este dar el stia dar nu era sigur (este din liceu cu mine) imi cere poza ii dau poza ii spun ca pe id-ul pe care eram nu stau ies intru pe altu mi-l cere i-am dat id-ul dau un mass ce ai face daca te-as saruta erau acolo te sarut iar iti dau o palma chesti din astea. in fine ne bagm noi la un pool pe pedepse scorul era 3-2 el mi-a dat 2 pedepse sa pun o poza cu el la avatar sa pun un status am pus si el la fel a facut i-am dat aceeasi pedeapsa ii spun mai pisi poza nu ai pus la avatar el ma luasera cu iubi terminam jocul ma intreaba de mass ii spun ca nu stiu ma mai gandesc adoua zi la scoala eram pe scari urcam la ora el ma prinde de mana si ma saruta eu ma inmuiasem dupa aia vine vacanta de iarna asta de sarbatori eu am plecat la verisoare sa fac craciunul si revelionu cu ele el de craciun se combinasera cu una el mi-a zis a 2 zi de craciun ca s-a combinat cu una si chesti din astea m-am certat cu el atunci 3 zile numai in cearta o tinam i-am spus sa ramana cu aia el mi-a spus ca nu renunta la mine asa usor am trecut cu vederea a mers totul bine pana ieri... intru eu pe mess il bag in seama raspunde si el dupa 2 ore imi spune ca a fost pana jos ca a avut niste treaba el imi spunea mereu ce treaba are sau ce face dar ieri nu mi-a spus nimic
a fost plecat toata ziua nu mai spus unde a fost plecat ca el cum v-am spus si mai sus imi spune tot ce facea unde pleca. ma deranjeaza lucrul asta ca nu imi spune ieri seara ma luasera cu mai pierdut chesti din astea vreau sa fac in asa fel incat sa ma distantez de el sa nu mai tin la el sa fac ceva dar nu stiu ca il iubesc ajuta-i-ma va rog crying((((((( broken heart

Răspuns Câştigător
| mady_6656 a răspuns:

Of boala dragostei greu vine greu se duce pai nu poti face decat sa-l eviti ochi care nu se vad se uita incearca sa fi mereu ocupata sa nu te gandesti la el dar decat sa trecu prin atatea chinuri dc nu ii spui mi bine '' u ti la mine? si daca zice da spune-i pai ori eu ori ffta aia ca asa nu merge '' e mai bine asa dup pune-ti intrebarea cum il uiti, oricum nu te astepta la miracole sa-l uiti in zile ca nu poti va dura ceva vreme si vei suferi mult funda?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Vrea sa scape de tine! Fa tu primul pas si zi-i ca-i dai papucii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui ca vrei sa tio traga...si fugelaughing...simplu