| CatMeadow a întrebat:

Sa va spun o poveste! era o data ca niciodata o fata! ea era indragostita de un baiat! acel baiat era un star! un vip! ea il respecta forte mult si era fana lui! poate cea mai mare fana. dar era normal sa fie si alti fani, pentru ca artistul era destul de cunoscut. ea isi dorea nespus de mult sa-l intalneasca intr-o buna zi si poate sa se casatoreasca cu el(ce? n-are voie fata sa aiba vise?laughing. este ciudat! ea nu-l cunoaste pe respectivul om ca persoana, nu stie cum gandeste si cum se poarta dar stie cum canta, danseaza, ii stie stilul(imbracaminte, acc) stie cei place si ce nu. au multe lucruri in comun cei. (gusturi si gesturi)laughing.
ea este inebunita dupa el, il iubeste, dar el nu stie! nu stie ca ea exista. ea ar face orice sa ajunga la el cu speranta ca va primi o sansa, dar totul pare imposibil. cei 2 sunt din lumi diferite, au traditi, culturi, obiceiuri diferite, desi seamana asa de mult! oare cei doi se vor intalni?
continuati voi povestea si, raspundeti la intrebare.happy (peace bro!)

Răspuns Câştigător
| GeOrGyGyO a răspuns:

Si in legatura cu ROBERTA care zicea sa-si stranga bani sa plece in orasul respectivului star sa nu-ti imaginez ca-i din Romania de fapt ii din koreea de sud si nu-i in Europa ii in Asia si pentru asta iti trebuie multe. Si referitor la intrebare nu stiu daca o sa fie sau nu posibil dar nicioadata sa nu-ti pierzi speranta! SUCCES si staru respectiv ii de la big bang G-Dragon asa-i ca daca nu-i el im cer scuze si Succes! si eu sper ca intr-o zii ii voi intalni pe ei da pana atunci tot sper!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună "bro",
De cele mai multe ori se face confuzie atunci când vine vorba despre fani şi vedete. Fanii idolatrizează vedetele, nu le iubesc.
Probabil că tu eşti persoana în cauză, şi povestea aceasta a fost o modalitate de a ne spune ce ţi se întâmplă. Baftă!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

LikeTheRealShit,
Ok, am înţeles. Nu îmi imaginez eu nimic, tu ai spus. O seară plăcută happy!

pa, pa.

| CatMeadow explică:

ÉrotiqueConseils: draga bro, ai dreptate e o diferenta mare! de la cer pana la pamant! si apropo acel star nu e justin biber sau cevalaughinglaughing serios sa nu va ganditi la prostii. e un copil galbenlaughing

| Isabella17 a răspuns:

Prefere sa raspund la intrebare. Daca fata respectiva isi va strange o suma de bani cu care va putea pleca in orasul respectivului star si sa il urmareasca. Oricum, e draguta povestea pana aici si as vrea sa aud continuare de la tine sau de la alti utilizatori.
Roberta!

| ralukmik a răspuns:

Pai. depinde si de distanta. poate cand el va veni in concerte, ea va avea ocazia sa-l intalneasca. e super povestea.