| SECRET a întrebat:

Sa vedeti ce am patit mi-am cumparat o cartela noua vodafone cu numar am activat oferta a doua zi cand sa dau telefon imi zice numar restrictionat am si orange abonament am sunat de pe orange mau tinut 20 de minute sincer sa ascult melodia lor dupa ce ca am dat banii pe cartela mai dau si pe abonament n-am cuvinte vi se pare normal bataia asta de joc?

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Trebuia sa apelezi de pe un alt nr. Vodafone la serviciul clienti *222 si era gratis.

Răspuns utilizator avertizat