| CosminCSM00 a întrebat:

Sa zicem ca ai fi devenit obsedat de ceva. Tu cum ai scapa de aceea obsesie?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Io-s obsedat de oxigen, asta pentru ca ma tine in viata. Cum scap de el? Odata cu moartea. De obsesii scapi odata ce-ai dat la o parte factorul declansator. Tratezi direct cauza, nu doar efectul, ca risti sa ramai sub tratament o mare perioada de timp.

2 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

In primul rand de ce esti obsedat? sex, droguri, tigari, bautura, jocuri PC. cel mai simplu sa scapi de obsesie este sa incerci sa te lasi de lucrul acela. dca nu vei reusi consulta un psiholog. funda?

| CosminCSM00 explică (pentru ZaineaM):

Da eu nu am zis ca sunt eu obsedat de ceva, pur si simplu eram curios cum scapati voi de o obsesie