| RoseRosee a întrebat:

Sakura(din Naruto) va ramane cu Naruto sau cu Sasuke?

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Pai Sasuke inca nu a aparut ...Cred ca o data ce se v-a sfarsii razboiul ea va fi cu Naruto..Sasuke deja e istorie in Naruto ..Si ma gandesc ca Naruto devine si el Hokage sau ceva rang mai inalt. Concluzia este ca sunt 70% ca Sakura ramane cu Naruto

7 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Citeste manga in legatura cu Sasuke(acolo mai e putin si se va termina razboiul). Cu niciunul. Creatorul zicea ca nu vrea un anime de dragoste.

| fuzzer a răspuns:

Cu sasuke.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ramane cu Gaara ca nu vrea sa-i supere pe cei mentionati de tine.
Intrebari cretine.

| Abbcdd a răspuns:

Nu va ramane cu niciunu happy

| sakura021 a răspuns:

Eu sincer cred ca va ramane cu sasuke pentru ca niste prieteni au gasit nu stiu ce chestie in care spunea ca lui kishimoto (cel care face manga) ii plac cuplurile Sasuke si Sakura, Naruto si Hinata si Sai si Ino.
Nu stiu cat e de adevarat, dar asa sper sa fie.

| RoseRosee explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=KP8tFBRxlbg uitati-va de la 4:44 pana la 5:35

| GeorgiAnna64 a răspuns:

Nu va ramane cu niciunul ptc naruto moare si sasuke habar n-am ce se intampla cu el