| Renzoo a întrebat:

Sal all happyam si eu o nedumerirethinking Am un televizor Samsung LCD, merg si posturi hd etc.Problema este urmatoarea:are port USB si am bagat un film, nu stiu cat incapea pe stick si am incercat sa-l vad la TV dar nu merge,,:O:O:O. Logic ceea ce este pe stick ar trebui sa ruleze si pe TV? Oare trebuie un anumit format al filmului? Ma puteti ajuta :? Dau funda :X

1 răspuns:
| stefan1707 a răspuns:

Incearca sa bagi filmul printrun dvd cu interfata USB sau incearca sa dai sa selectezi sau sa scanezi mufa antena saun nu stiu la unele televizoare au un buton cu care poti sa dai pe tv, pc etc.