| Villy0po a întrebat:

Sal all...sunt in clasa 8 si nu stiu la ce liceu sa merg...in clasa 5 am avut media 9 si ceva, in clasa 6 am avut 8 si ceva si in clasa 7. 7 si ceva( st din Tg-jiu)...as putea intra la Spiru Haret?

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

Inainte sa termii clasa a 8 iti va da o carte diriginta unde va pune toate liceele din zona ta! Acolo va pune toate liceele cu media lor si iti vei putea alege un liceu in functie de mediebig grin!

Daca nu vrei sa ast pan att, Cauta pe net mediile cu car sa intrat la liceul Spiru Haret anul treuct:d.

bafta!big grin