| Fifylici a întrebat:

Sal
am facut o gafa si nu stiu cum sa o repar am comandat din greseala la disignmylaptop am dat clik din greseala si am primit e-mail ca o sa ma sune cineva cum sa fac sa repar gafa sa le sp ca din greseala si nu vreau sa cumpar laptopu

Răspuns Câştigător
| citron a răspuns:

Cand te suna respectiva persoana, ii explici ca a fost o greseala ...sau, in caz ca au un numar de telefon sau o adresa de e-mail ii contactezi si le spui sa-ti anuleze comanda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu e ceva grav, stai linistita, le spui ca ai gresit si gata