| mada00madalyna a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.Ieri am terminat de scris prima mea carte.Si as vrea sa o public pe un blog.Intrebarea este cum personalizez blog-ul.Cum adaug pe el un text.Chiar nu ma descurc ajutati-ma va rog.Ps:Blog-ul este facul (contul) dar nu stiu de unde sa ma apuc sa il fac. Poate stiti voi vreun site sau ma ajuati cu pasi care trebuie urmati.
Si vreau sa va intreb :Ati citi o carte care are ca tema viata unei fete oarbe orfane si care se indragostestebig grinbig grinbig grin.Astept raspuns! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Aly07 a răspuns:

Eu nu as pubica cartea de cat daca e foarte buna si ai drepturi de autor asupra ei. Daca nu ai drepturi de autor cineva poate da foarte simplu copy-paste si sa-ti fure cartea ca mai apoi sa o publice.
Intra pe blogspot.com si fa-ti cont, apoi iti poti creea blogul. Bafta!