| FlashXLight a întrebat:

Sal am o marreeee problema. Cel mai tont si mai idiot si mai urat baiat din clasa ma place. Am aflat acum cateva zile. E foarte dagut cu mine dar NUMAI cu mine... si e foarte enervant ce pot sa fac? Vreau sa ii spun ca nu il plac dar inca nu sunt chiar sigura de sentimentele lui fata de mine. Ar putea fi o gluma din partea colegilor ca sa ma induca in eroare sa ar putea fi adevarat. Nu stiu ce sa mai fac. Nu il pot intreba deoarece nu vreau sa ma apropii de el (pute!).
Mersi tongue Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

In alte clase am avut aceeasi problema, va trece de la sine nu il baga in seama si lui ii va trece dragosteawinking.

4 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Spune-i ca te enerveaza si gata. daca e o gluma nu mai vorbi cu colegii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii zici unei colege care mai departe sa ii zica lui...o sa ii treaca dragostea daca il ignori mereu

| ZEU93 a răspuns:

Eu zic sa te comporti ca si acum te prefaci ca nu siti nimic thinking

| BuBuLinna_2241 a răspuns:

Buna love struck
pai mai intai trebuie sa iti intrebi serios colegii daca este o gluma sau nu [ pentru a nu te face de ras in fata clasei oh go on ]
Daca nu este o gluma.ar trebuie sa il intrbi pe baiatul respectiv daca te place.[ " Buna...mie mi-au zis cativa colegi din clasa ca tu ma placi.e adevarat?"] si daca zice ca da poti sa-i zici ["uite.eu nu te plac.asa ca te rog nu ma trata asa"]
sczz...nu am inspiratie
funda?puppy dog eyes